مجتمع آموزشی پزشکان خیام

دوره های آنلاین و حضوری

راه درمان چربی ناحیه تی زون صورت چیست؟

راه درمان چربی ناحیه تی زون صورت چیست؟

یکی از دغدغه‌هایی که امروزه برای بسیاری از افراد مطرح شده، دغدغه‌های زیبایی است. بروز بسیاری از مسائل باعث می‌شود تا این دغدغه به یک نگرانی جدی تبدیل شود و نیاز به مراقبت و پیگیری احساس شود. از جمله این مسائل، می‌توان بسیاری از ضایعات پوستی را نام برد که به اشکال مختلفی خود را نشان می‌دهند و در بعضی از شرایط نیز خطرات جدی را برای فرد ایجاد می‌کنند. در این مقاله قصد داریم به بیان مشکل پوستی چربی ناحیه تی زون و درمان آن‌ بپردازیم.

چربی در ناحیه تی زون

لازم به ذکر است که تی زون، نام ناحیه‌ای در صورت است که به شکل تی T دیده می‌شود. این ناحیه از پیشانی آغاز می‌شود و از روی بینی به سمت چانه‌ها امتداد پیدا می‌کند. این ناحیه تی شکل، به ویژه در مواقعی که شما از پوستی چرب برخوردار هستید حائز اهمیت اساسی است. چراکه در این نقطه از بدن نیز غدد چربی به میزان فروانی قرار گرفته است. وجود این غدد در این ناحیه موجب می‌شود تا پوست شما چرب باشد. لازم است بدانید که بخشی از جوش‌های چرکی و سرسیاه و آکنه‌هایی که در صورت به چشم می‌خورند به این ناحیه مربوط هستند.

مطالعه مقاله
جوانسازی پوست صورت با لیزر

درمان

در حال حاضر روش‌های زیادی برای درمان و پیشگیری و هم‌چنین کنترل چربی تی زون وجود دارد. از جمله این روش‌ها می‌توان استفاده از ماسک رس را نام برد. هم‌چنین لایه برداری پوست و شستشوی مرتب آن نیز از دیگر اقدامات درمانی در از بین بردن چربی در ناحیه تی زون است.

اساتید و پزشکان جراح و متخصص زیبایی

آموزشگاه فنی و حرفه ای خیام

با سالها تجربه آکادمیک و عملیاتی در زمینه جوان سازی پوست و لاغری توسط دستگاههای فوق پیشرفته مولتی و لیزر ,

میتوانند مشاوران خوبی برای شما باشند.

لطفا جهت رزرو وقت مشاوره و درمان با شماره های زیر در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

02186174674 – 02188231600 – 02188231798 – 09912088356  – 09912088357

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.