آموزشگاه فنی و حرفه ای خیام

دوره های آنلاین و حضوری با مدرک معتبر

اخذ ویزای استرالیا و کانادا با مدارک بین المللی در آموزشگاه جوان سازی خیام

به آموزشگاه خیام خوش آمدید!

ما به عنوان یکی از معتبرترین آموزشگاههای فنی و حرفه ای در کشور ، مأموریت خود را برای کمک به افراد در داشتن کاری که دوست دارند ، زندگی می کنیم و نفس می کشیم. زمان هیجان انگیزی برای ورود به زمینه جوان سازی پوست است! آیا می دانید این حرفه بیش از هر زمان دیگری مورد تقاضا است؟ انتخاب آموزشگاه مناسب تصمیم مهمی است. ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم. ما از برخی از دانشجویان و فارغ التحصیلان خود پرسیدیم که چرا آنها انتخاب کرده اند که در زمینه جوان سازی پوست شغل خود را دنبال کنند و به طور خاص ، چرا آنها آموزشگاه خیام را برای ارائه آموزش جوان سازی پوست خود انتخاب کردند؟ در زیر برخی از رایج ترین دلایلی که آنها با ما به اشتراک گذاشته اند آورده شده است:

  • کمک به دیگران برای داشتن حس خوب
  • استقلال و کنترل بیشتر زمان
  • فرصت های شغلی بی حد و مرز
  • پتانسیل درآمد عالی
  • تعادل و خوشبختی

چرا جوان سازی پوست را انتخاب کنیم؟

پتانسیل درآمد عالی و چشم انداز شغلی

شما می توانید یک شغل دارای رتبه برتر داشته باشید! اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی جوان سازی پوست را در لیست بهترین مشاغل پشتیبانی بهداشتی در سال 2021 در رتبه 9 قرار داده است ، انتظار می رود که فرصت های شغلی بین 2019 و 2029 رشد 21 درصدی داشته باشد. تقاضا برای جوان سازی پوست به سرعت در حال رشد است و درآمد چندم برای شما فراهم می کند.

فرصت های کسب استقلال و کنترل بیشتر زمان شما

رئیس خود باشید و برنامه خود را به عنوان یک متخصص خصوصی کنترل کنید. یا کار تمام وقت یا نیمه وقت را در انواع برنامه های جامع خود فراهم نمایید. شما روی حداکثر زمان خود کنترل دارید!

شغل پاداش دهنده

بیشترین اظهارنظری که جوان سازها درباره شغل خود می کنند این است: “من خوشبختم که کاری پیدا کردم که دوست دارم!”  این حرفه به شما امکان می دهد تا به روشی معنی دار به مردم کمک کنید.

مشتریانی داشته باشید که شما را دوست دارند

به عنوان یک متخصص ، شما می توانید روحیه مشتری خود را تقویت کنید. مطالعات انجام شده در مورد جوان سازی پوست نشان داده است که به طور متوسط میزان سروتونین (انتقال دهنده عصبی مرتبط با شادی) 28٪ و دوپامین (انتقال دهنده عصبی درگیر انگیزه و پاداش) 31٪ افزایش می یابد. مشتریان شما از آرامش و تعهد شما برای کمک به آنها در بهبود سلامت خود قدردانی خواهند کرد.

تخصص ما همراه شماست

ما با ارائه برنامه های منعطف گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی با کلاس های جدید که در طول سال فعال می باشند ، شروع کار جدیدی را که دوست دارید در کمتر از دو ماه برای شما آسان خواهیم کرد. برای یافتن آموزشی که برای شما مناسب است براحتی میتوانید با یکی از اعضای تیم پذیرش صدای مشاور ما تماس بگیرید. ماموریت آموزشگاه ما کمک به شما در یافتن کاری است که دوست دارید. بیش از 87٪ از فارغ التحصیلان ما در زمینه جوان سازی پوست و کار با دستگاههای لاغری و تناسب اندام کار می کنند. ما بر مشاغل دانشجویان خود تمرکز می کنیم و پشتیبانی شغلی را برای فارغ التحصیلان خود فراهم می کنیم.

واجد شرایط شرکت در آزمون صدور گواهینامه بین المللی

شما آموزشی خواهید دید که بطور کامل شما را برای شرکت در آزمون گواهینامه بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور آماده می کند. تخصص ما همراه شما خواهد بود.