آموزشگاه فنی و حرفه ای خیام

دوره های آنلاین و حضوری با مدرک معتبر

مرکز خدمات

ویزیت جراحی زیبایی


زیبایی پستان

در بین انواع عمل‌های زیبایی از دیرباز، تعداد قابل توجهی از بانوان، به دلایل مختلف از جمله افتادگی بیش از حد سینه یا تمایل به افزایش اندازه آن‌ها اقدام به عمل‌های زیبایی می‌کنند. این در صورتی است که عمل مورد بحث یکی از حساس‌ترین انواع جراحی زیبایی به شمار می‌رود و امروزه به روش های گوناگون امکان پذیر است. البته این که چه روشی مناسب مراجعه کننده است را در درجه اول پزشک معالج تشخیص می‌دهد.

زیبایی و بازسازیِ پستان ها مخصوصا برای بانوانی که بر اثر سرطان، مجبور به برداشتن سینه‌های خود شده اند می تواند تاثیر قابل توجهی در بازیابی زیبایی و بیداریِ احساس اعتماد به نفس آن ها داشته باشد.

در عمل‌های زیبایی پستان می‌توان غیر یکنواختی‌های موجود در آنها را از بین برد و فرمی متقارن و همگون را به وجود آورد. همچنین در صورت شل شدگی، عدم رضایت از اندازه و موارد دیگر عمل سینه میتواند یکی از گزینه‌های شما باشد.

کاشت پروتز، یکی از متداول‌ترین عمل‌های بزرگ کردن پستان است. البته در این روش به تشخیص پزشک برش‌های مختلفی در نواحی مختلف صورت می گیرد تا پروتز مورد نظر در ناحیه مناسب پستان‌ها قرار گرفته و بافت سینه را همان طور که مد نظر مراجعه کننده است نشان بدهد.

این در حالی است که در عمل لیفت سینه‌ها یا ماستوپکسی، بیشتر رفع افتادگی سینه‌ها براثر کاهش وزن شدید، شیر دهی، کهن سالی و … انجام می‌شود.

در بحث پیکرتراشی یکی از مشهورترین‌ها، تزریق چربی یا ژل به سینه برای اصلاح ناهنجاری‌های تقارنی آن ها است که با استفاده از دستگاه لیپوساکشن صورت می‌پذیرد.

در عمل‌های دیگر مانند ماموپلاستی نیز با تایید پزشک، افرادی که خواهان کاهش اندازه سینه‌ها به هر دلیلی هستند می توانند طی این روند به اندازه دلخواه خود برسند.


زیباسازی واژن

جراحی زیبایی واژن که بیشتر آن را با عنوان لابیاپلاستی می‌شناسیم، روشی است که با بهبود ظاهر واژن، تغییر ناحیه پوست و یا لبه‌های آن، باعث می‌شود احساس دلچسب تری از اعتماد به نفس در بانوان به وجود بیاید. از آنجایی‌که دوره‌های مختلف زندگی آن ها مانند بارداری و فرایند زایمان می‌تواند این ناحیه را دستخوش تغییراتی بکند و یا بدلیل افزایش سن بافت پوست در این ناحیه شادابی و طراوت قبل را نداشته باشد، این عمل بسیار در میان بانوان محبوب است.


باسن برزیلی

عمل باسن برزیلی چند سالی ست جزو پرطرفدارهای عمل‌های زیبایی و پیکرتراشی شده است. از آنجایی‌که شما هرچقدر در باشگاه و زیر نظر مربی تلاش کنید، با رژیم های غذایی متنوع خودتان را در برابر انواع فست فود‌ها و غذاهای پرکالری معذب کنید و خلاصه اگر برای رسیدن به اندام ایده‌آل‌تان سنگ تمام هم بگذارید، حقیقت این است که رسیدن به باسن برزیلی به این آسانی‌ها نیست.

در فرایند پیکرتراشی باسن، تزریق چربی به این ناحیه توسط دستگاه مورد تایید صورت می‌گیرد و در طی این فرایند باسن برجسته‌تر و در نهایت برزیلی‌تر! به نظر می‌رسد.

البته این میان روش کاشت پروتز هم هوادارانِ خودش را خواهد داشت که البته احساس مصنوعی تری را نسبت به روش تزریق چربی برای مراجعه کننده به همراه دارد.

عمل لیفت باسن صرفا به برجسته سازیِ آن ختم نمی‌شود و می‌توان حتی با برداشتن چربی اضافی و به نوعی بهبود وضعیت پوست در ناحیه باسن باعث زیبایی و تناسب ایده آلی در این ناحیه شد.


درمان هموروئید

بواسیر، نام معضل آشنایی است که معمولا در مردان و اواسط پنجاه سالگی به بعد شایع می‌شود که با التهاب و گشاد شدن عروق در ناحیه مقعد آسیب‌های بسیاری را برای افراد مبتلا به وجود می‌آورد. در فرایند جراحی هایی که در جهت برداشتن هموروئید انجام می‌شود، از روش های تهاجمی استفاده شده که برای همه افراد پیشنهاد نمی‌شود.

در واقع جراحی هموروئید راهی است که صرفا وقتی راه دیگری نباشد، افراد مجبور به انتخاب آن می‌شوند. انواع مختلفی از این جراحی درمانی وجود دارد که به فراخور نوع و میزان ابتلا در افراد مختلف متفاوت است.

امروزه درمان این ضایعه با لیزر_ درصورتیکه آسیب جدی و غیرقابل برداشت با هرعمل دیگری غیراز جراحی نباشد_ متداول تر و بی دردسر تر است. همچنین درمان با لیزر به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می‌شود که در نتیجه نیاز به استراحت بعداز عمل به صورت طولانی مدت را ندارد و همین امر باعث بهبودی سریع تر بیمار می شود. عملکرد دستگاه لیزر به گونه ای است که در هنگام برش تگ پوستی، قسمت انتهایی عصبی که بریده شده را نیز تا حدودی ترمیم کرده و در نتیجه بیمار بعد از عمل درد بسیار کمتری را متحمل می‌شود.


جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی

شکم از دیرباز معضل همیشگیِ دوستداران شکم تخت و به قول معروف سیکس پک دوستان بوده است. از آنجایی‌که ناحیه شکم و پهلو سخت تراز سایر نقاط دل به دریای لاغری می‌زنند و آب می‌شوند، انتخاب راهی سهل الوصول‌تر می‌تواند شما را روزها در رسیدن به هدف‌تان جلوتر بیندازد.

اما سوالی که مطرح می‌شود این است که جراحیِ شکم می‌تواند برای طیف گسترده ای از شکم بزرگ‌ها! مناسب باشد یا خیر؟.

به طور قطع پاسخ سوال منفی است اما بهتراست نگاهی به تاریخچه این عمل پرطرفدار بیندازیم و سپس نظر پزشک مجرب را در این زمینه جویا شویم.

در طی عمل ابدومینوپلاستی چربی‌ها، پوست‌ها و هرآنچه از نظر پزشک اضافی هستند برداشته می‌شود و پس از آن با برداشتن پوست اضافی بخیه‌ها کمک می‌کنند بافت‌های میانی شکم ظاهر خود را حفظ کرده و سفت شوند. سپس ظاهر پوست و چربی آن ناحیه را متقارن و بازسازی می‌کنند.

باید در نظر داشته باشیم در عمل جراحی زیبایی  ابدومینوپلاستی کاهش وزن صورت نمی‌گیرد و تنها با مهارت پزشک و همراهیِ سایر موارد در خوش فرم تر شدن اندام افراد تاثیر بسزایی دارد. همچنین این عمل در صورت عدم رعایت رژیم اصولی و برنامه های ورزشی ممکن است چندان ماندگار نباشد و به مرور زمان نشانه‌هایی از بازگشت فرم پیشین اندام را هشدار بدهد.

از سویی دیگر زمانی باید برای ابدومینوپلاستی اقدام کنید که به دنبال کاهش وزن در مقیاس شدید نبوده یا بارداری در پیش نداشته باشید.

در جریان قرار دادن پزشک معالج‌تان از وضعیت بدنی پیش از انجام عمل می‌تواند مسیر را برای ایشان هموارتر کرده و ذهنیت واضح تری را نسبت به چگونگی انجام عمل به وجود بیاورد.


جراحی زیبایی گوش

اتوپلاستی یا جراحی کوچک کردن گوش باعث می‌شود برجستگی‌های اضافه و عدم تقارن اندازه گوش‌ها طی فرایندی از بین برود و ظاهر گوش زیباتر به نظر برسد. همچنین افرادی که به طور مادرزاد یا طی سوانحی، دچار آسیب در این ناحیه شده‌اند و خواهان تغییر هستند می‌توانند به سراغ عمل جراحی گوش بروند.

 روش متداول برای این نوع جراحی استفاده از بخیه برای غضروف گوش‌هایی ست که برجستگیِ آن‌ها غیر طبیعی و بیرون زده است. درنتیجه با جمع شدن گوش‌ها و قرارگیری آن‌ها به سمت سرِ فرد، پوزیشنی طبیعی و رضایت بخش به وجود می‌آید. همچنین در راستای ترمیم آسیب‌های مادرزادی و شکل گرفته براثر سوانح، اتوپلاستی ترمیمی می‌تواند ضمن رفع نقص های ظاهری، به رفع اختلالات گوش نیز کمک قابل توجهی کرده و معضلاتی را که در اثر آسیب به گوش ایجاد شده اند را هم رفع کند.

عمل جراحی ترمیمی گوش اغلب تحت بی حسی موضعی صورت می‌گیرد اما برای حفظ آرامش کودکان آن هارا تحت بیهوشی عمومی در حین عمل قرار می‌دهند.


درمانِ غبغب

غبغب  یا لیپتوماتیک همان اضافه ی بافت چانه است که در برخی افراد کش می‌آید و حالتی حجیم تراز آنچه واقعا هست را نشان می‌دهد که طبیعتا مورد پسندِ غبغب‌داران نیست! این مشکل می‌تواند در اثر افزایش وزن شدید، افتادگی پوست گردن بر اثر کهن سالی، در برخی موارد به علت کوچکی چانه افراد و کاهش فاصله بین برجسته ترین قسمت چانه تا گردن اتفاق بیفتد که بنابر دلیل ایجادِ آن روش درمان هم متفاوت می‌شود.

به طور مثال اگر علت مراجعه به پزشک کوچکیِ چانه باشد بهترین راه حل استفاده از انواع پروتز چانه یا در مواردی جراحی چانه است که طی این فرایند استخوان، شکسته شده و انتقالِ آن به قسمتی که باید منتقل شود انجام می‌پذیرد.

البته پروسه جراحی اغلب طولانی‌تر و با ریسک بالاتری همراه است برای همین افرادی که به علت کوچکی چانه خواهان رفع غبغب هستند، پروتز را ترجیح می‌دهند.

ساکشن غبغب نیز از راه‌های رفع آن است. به طوری که در برخی افراد می‌توان چربی بیش از حد تجمع یافته در ناحیه غبغب را به روش ساکشن از بین برد.

جراحی غبغب می تواند بدون بیهوشی صورت بگیرد و معمولا نیازی به استراحت‌های طولانی مدت ندارد. روش‌های مختلف از بین بردن غبغب شامل پیکر‌تراشیِ این ناحیه یا لیپتوماتیک است که با تخلیه چربی تجمع یافته و بدون برش‌های عمیق جراحی کار را پیش می‌برد؛ همچنین روش‌هایی مانند لیفت غبغب زمانی صورت می‌گیرد که پوست کشش طبیعی نداشته باشد و چربی‌های تجمع یافته در زیر چانه این ناحیه را افتاده تر از حالت طبیعی نشان بدهند، این فرایند میتواند معمولا به همراه لیفت پوست گردن انجام  شود و به عبارتی یک تیر و چند نشان است برای زیباتر به نظر رسیدنِ این نواحی.


درمان خال و زگیل تناسلی

حتی اگر طرفدار هیچ کدام از جراحی های زیبایی و پیکرتراشی نیستید ممکن نیست در همه سال‌های زندگی‌تان دست کم یک روز را با فکرِ داشتن پوست جوان و شاداب‌تر یا رفع جای جوش‌های وحشتناک دوران بلوغ سپری نکرده باشید. امروزه با پیشرفت تکنولوزی‌های متنوع و دستگاه‌های تخصصی ، داشتن پوستی عاری از چین و چروک و خال و حتی ضایعات مادرزادی رویا نیست ، می توانید آسان تر در تحقق این مسیر گام بردارید.

با استفاده از انواع لیزر مدرن، فریز کردن یا حرارت دادن نقطه دچار ضایعاتی مانند خال، زگیل تناسلی و بقیه موارد به تشخیص پزشک میتوان این رویا را به راحتی تحقق پذیر کرد. البته در برخی موارد در کنار تمایل افراد به زیبایی، لزوم برداشتن ضایعه از جانب پزشک تاکید می‌شود چون همین مهمان‌های ناخوانده می‌توانند نشانی از انواع سرطان‌های پوست باشند.

خدمات جراحی زیبایی

خانم دکتر کتایون هاشم
ویزیت جراح
 • پیکر تراشی
 • زیبایی پستان
 • ابدومینوپلاستی
 • کوچک کردن شکم و پهلو
 • ساکشن چربی پهلو و ران
 • باسن برزیلی
 • کوچک کردن گوش
 • درمان غبغب
 • درمان انواع ضایعات پوستی
 • درمان هموروئید
 • زیبا سازی واژن
با سابقه 25 ساله

اساتید و پزشکان جراح و متخصص زیبایی

 آموزشگاه فنی و حرفه ای خیام 

با سالها تجربه آکادمیک و عملیاتی در زمینه

جوان سازی پوست و لاغری

توسط دستگاههای فوق پیشرفته

مولتی و لیزر

 میتوانند مشاوران خوبی برای شما باشند.

لطفا جهت مشاوره و یا رزرو وقت درمان

با شماره های زیر در ساعات اداری

تماس حاصل فرمایید.

02186174674 – 02188231660 – 02188231798 – 09912088356  – 09912088357