برگزار کننده دوره های آنلاین و حضوری فنی و حرفه ای
مرکز خدمات

ماساژ تخصصی

ماساژ تخصصی

ماساژ از قدیم جزء جدانشدنی زندگی مردم بوده که بعد از استفاده آن حال مطبوعی پیدا کرده و تمام خستگی‌ها را از یاد می‌بردند. شاید بتوان گفت تنها کلمه‌ای که انسان بعد از یک ماساژ خوب می‌تواند بشنود “ آخیش خستگیم در رفت “ است و این جمله فقط از دل یک حال خوب می‌آید. در این مطلب می‌خواهیم بپردازیم به انواع ماساژ‌ که شما به کمک هر یک از آنها می‌توانید روح و تن خود را آرام نمائید.

ماساژ ریلکسی ترکیبی

ماساژ ریلکسی ترکیبی؛

از همه رنگ از همه مدل!

در این نوع ماساژ همانطور که از اسمش پیداست ترکیبی از چند ماساژ که بر ریلکسی بدن تاثیرگذار است استفاده می‌شود. تمرکز این ماساژ مانند دیگر ماساژ‌ها فقط بر روی پا، دست، اندام یا هر چیز دیگری نیست بلکه به همه موارد در خصوص آرامش بدن توجه دارد. این نوع ماساژ به واسطه تاثیر در اکثر اندام‌های بدن تجربه‌ آرامش بخش خوبی ایجاد می‌کند.

ماساژ ریلکسی ترکیبی

ماساژ ریلکسی ترکیبی

توسط ماسور خانم و آقا
هر جلسه
  •  
فقط در منزل
ماساژ تای یا تایلندی

ماساژ تای (تایلندی)؛

آرامشی بی نظیر

ماساژ تای یا تایلندی یکی از مرسوم‌ترین روش‌های ماساژ برای رفع گرفتگی و درد به همراه آرامش اعصاب و روان است. نحوه اجرای این نوع ماساژ، روی یک تشک در کف زمین توسط ماساژ دهنده انجام می‌گیرد. دلیل این موضوع این است که ماسور (فرد ماساژ دهنده) در حین ماساژ چندین کشش با بدن شما انجام می‌دهد که از وزن و فشار بدن استفاده می‌کند. تسکین سردردهای میگرنی، کاهش دردهای در ناحیه کمر، کاهش دردهای مفصلی، کاهش اضطراب و استرس و همچنین بهبود خواب از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع ماساژ است که خواص درمانی آن بسیار زیاد بوده و می‌تواند عملکرد بدنی شما را بسیار بهبود ببخشد.

ماساژ تای (تایلندی)

ماساژ تای ( تایلندی )

توسط ماسور خانم و آقا
هر جلسه
  •  
فقط در منزل
ماساژ یو می هو

ماساژ یو می هو؛

ماساژی موثر

ماساژ یو می هو در واقع یک نوع ماساژ از دل چین است که در این کشور بسیار متداول شده و به جهانیان شناسانده شده است. در این نوع ماساژ‌ لگن فرد مورد تمرکز ماساژ است و در آن تعادل ایجاد می‌کنند. این تعادل منجر به جلوگیری از بسیاری بیماری‌ها شده و در سلامت افراد بسیار موثر است. در این نوع ماساژ اگر دردی در هر ناحیه بدن به وجود بیاید اعتقاد بر این است که کل بدن باید دارای ماساژ شود تا سیستم‌های بدن روی یکدیگر تاثیر گذاشته و درد از بدن خارج شود.

ماساژ یو می هو

ماساژ یو می هو

توسط ماسور خانم و آقا
هر جلسه
  •  
فقط در منزل
ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ؛

از مرسوم‌ترین ماساژها

ماساژ سنگ گرم یکی از بهترین روش‌های ماساژی است که در سرتاسر جهان استفاده می‌شود و شامل استفاده از سنگهای صاف و گرم شده است که حرارت آن به عضلات شما گرما و آرامش بی‌نظیری می‌بخشد.

اگر که همیشه کم خواب هستید یا از بی خوابی رنج می‌برید، ماساژ سنگ گرم را به عنوان یک راه بسیار موثر برای بهبود خواب خود در نظر بگیرید. این روش درمانی که به کمک ماساژ ایجاد می‌شود به کاهش استرس و دردهای بدن کمک می‌کند. ماساژ با سنگ داغ همچنین برای کمک به باز شدن و رفع انسداد رگ‌های خونی و افزایش گردش خون بسیار مفید است. در صورت احساس بی انرژی بودن برای بهبود سطح انرژی خود، فکر کردن به یک ماساژ سنگ گرم بسیار ایده آل است.

ماساژ سنگ داغ

ماساژ سنگ داغ

توسط ماسور خانم و آقا
هر جلسه
  •  
فقط در منزل
ماساژ شکلات

ماساژ شکلات؛

طعم شیرین روی بدن

به دلیل ترکیبات بی‌نظیر کاکائو با تولید و ترشح ماده‌ای به نام اندورفین در بدن، اضطراب و استرس شما از بین  می‌رود. رایحه بسیار مطبوع شکلات و احساس خوبی که در اکثر انسان‌ها برای شکلات وجود دارد، فضای آرامش بخشی را در هنگام ماساژ شکلات برای شما ایجاد کرده و دارای اثرگذاری آرام بخش است. همچنین باید گفت شکلات حاوی تئوبرومین است که به سوزاندن چربی‌های بدن کمک شایانی کرده و علاوه بر این پوست را در معرض آبرسانی و رطوبت خوبی قرار می‌دهد.

با شکلات درمانی یا همان ماساژ شکلات همچنین از شر سلولیت‌های اضافی بدن‌تان خلاص می‌شوید. این نوع ماساژ به سرعت جذب پوست می‌شود زیرا علاوه بر مزایای کلی حاصل از ماساژ، فواید زیادی نیز برای سلامتی دارد. باید گفت برخی از افراد اعتقاد دارند که این راهی برای بدست آوردن تمام مزایا و طعم شیرین شکلات بدون جذب کالری برای بدن است.

ماساژ شکلات

ماساژ شکلات

توسط ماسور خانم و آقا
هر جلسه
  •  
فقط در منزل
ماساژ آروماتراپی

ماساژ آروماتراپی؛

بهترین نوع ماساژ

رایحه درمانی یا اصطلاحا آروماتراپی به کمک و با تحریک گیرنده‌های بینی که وظیفه رساندن پیام بویایی به بخشی از مغز که کنترل عواطف، احساسات و غریزه‌ای که در بدن انسان موجود است به نام سیستم لیمبیک را بر عهده دارد. سیستم بویایی رایحه‌ها را به عنوان قطرات معطر که تجربه بسیار مطبوعی است تشخیص می‌دهند و در گیرنده‌های این سلول‌ها می‌نشینند.

 اگرچه به طور کامل این موضوع به صورت علمی ثابت نشده است اما دانشمندان معتقدند که عملکرد این سیگنال‌های عصبی بویایی باعث ایجاد تغییرات خلقی بسیار مطبوع در پاسخ به بوهای خاص می‌شود که می‌تواند حال فرد متقاضی برای ماساژ را دگرگون کند. در نتیجه ماساژ آروماتراپی راهی منحصر به فرد برای کمک به شما در دستیابی به سلامتی و تندرستی است و می‌تواند تمامی استرس‌های موجود را از دایره ذهن شما دور کند.

ماساژ آروماتراپی فرد مورد نظر را به کمک روغن‌های مخصوص از طریق استنشاق بخار یا اسپری می‌برد.در این نوع ماساژ فقط باید از روغن‌های مخصوص این کار که خاصیت رایحه درمانی را داشته‌اند استفاده شود. در نظر داشته باشید روغن‌های مخصوص آروماتراپی هرگز نباید خورده شوند و در دهان قرار گیرند.

ماساژ آروماتراپی

ماساژ آروماتراپی

توسط ماسور خانم و آقا
هر جلسه
  •  
فقط در منزل
ماساژ شمع

ماساژ شمع؛

حس داغی بی‌نظیر

تحریک حواس با رایحه روغن‌های ترشح شده در اثر استفاده از یک شمع داغ، مرطوب کنندگی طبیعی را برای شما به ارمغان می‌آورد که به آن ماساژ شمع می‌گویند. در واقع باید گفت در این تکنیک ماساژ، همه نیازهای  آرامش بخش شما برای یک درمان منحصر به فرد گنجانده شده است.

موم مایع گرم شده در اثر آب شدن شمع برای درمان از درجه حرارت بسیار مطلوبی برخوردار است (گرم نیست و نمی سوزاند!) ، روی پوست خشک نمی شود و مانند روغن ماساژ یک پوشش مخملی را برای پوست ایجاد می‌کند. پوست حالتی صاف، کاملا مرطوب شده و حالت کشسانی پیدا می‌کند. آنتی اکسیدان‌های موجود در روغن‌ها با رادیکال‌های آزاد که برای پوست مضر هستند مقابله می‌کنند که این امر باعث جلوگیری از پیری پوست می‌شود.

ماساژ شمع

ماساژ شمع

توسط ماسور خانم و آقا
هر جلسه
  •  
فقط در منزل
ماساژ رفلکسلوژی

ماساژ رفلکسلوژی؛

ماساژی برای کف دست و پا

ماساژ رفلکسولوژی در واقع نوعی درمان است که در دست و پا برای کمک به رفع انواع بیماری‌ها استفاده می‌شود. رفلکسولوژیست‌ها با استفاده از تکنیک‌های مرسوم در این نوع ماساژ درمانی به نواحی مورد نظر در کف پا و کف دست فشار می‌آورند.

این نوع ماساژ به عنوان یک روش درمانی غیرتهاجمی شناخته می‌شود که در سرتاسر جهان مرسوم است. رفلکسولوژی یک روش طبیعی برای کمک به مدیریت بیماری‌های مزمن، تسکین درد و ایجاد آرامش برای افراد است. این نوه ماساژ یک درمان مکمل بسیار مفید برای افراد در نظر گرفته می‌شود که می‌تواند همراه با سایر درمان‌های معمول یا به تنهایی برای استرس و تسکین درد استفاده شود. تحقیقات علمی نشان داده است که رفلکسولوژی یک درمان ایمن و مفید برای کمک به کنترل و بهبود استرس و درد است.

ماساژ رفلکسلوژی

ماساژ رفلکسلوژی

توسط ماسور خانم و آقا
هر جلسه
  •  
فقط در منزل

اساتید و پزشکان جراح و متخصص زیبایی

 آموزشگاه فنی و حرفه ای خیام 

با سالها تجربه آکادمیک و عملیاتی در زمینه جوان سازی پوست و لاغری توسط دستگاههای فوق پیشرفته مولتی و لیزر , در کلیه زمینه های مشروحه زیر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند.

لطفا جهت مشاوره یا رزرو وقت درمان با شماره های زیر در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

02186174674 – 02188231660 – 02188231798 – 09912088356  – 09912088357

شروع مکالمه

در واتساپ گفتگو کنید

تماس با مشاور

مدیر آموزشگاه

تماس با مشاور